tak aj ja som si zaspominal pocas dvoch hodin tu na tejto stranke.
rad budem s vami na dalsom stretnuti a do archivu poslem este viac fotiek:-)
vsetko este mame ... dakujem autorom stranky super idea. pozdravuje peto zo schweiz.
Kniha návštev
Dátum 18.11.2020
Vložil peto uebersax (smrek)
Titulok pekna stranka
———
Dátum 20.11.2009
Vložil Janči
Titulok fúúúha
... zas to nepreháňajte :o) ...som rád, že Vás tu čítam.
———
Dátum 20.11.2009
Vložil PeterH
Titulok Ada
No totok, kto sa to tu ukazal! Pekne vitame ... a precoze zavitas na Slovensko az v 2011? Kvoli stretavke po 25 rokoch? :)
Ako sa dari?
