Kniha návštev

Dátum 18.11.2020

Vložil peto uebersax (smrek)

Titulok pekna stranka

tak aj ja som si zaspominal pocas dvoch hodin tu na tejto stranke.
rad budem s vami na dalsom stretnuti a do archivu poslem este viac fotiek:-)
vsetko este mame ... dakujem autorom stranky super idea. pozdravuje peto zo schweiz.

Dátum 20.11.2009

Vložil Janči

Titulok fúúúha

... zas to nepreháňajte :o) ...som rád, že Vás tu čítam.

Dátum 20.11.2009

Vložil PeterH

Titulok Ada

No totok, kto sa to tu ukazal! Pekne vitame ... a precoze zavitas na Slovensko az v 2011? Kvoli stretavke po 25 rokoch? :)
Ako sa dari?